У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:45, 17 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Святкування 60-річчя творчої діяльності з. а. України Любові Каганової | Культурний захід

Святкування  60-річчя творчої діяльності  з. а. України Любові Каганової | Культурний захід thumbnail

23.02.2011 (середа)
18:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

23 лютого Національний театр ім. М. Заньковецької відзначатиме 60-річчя творчої діяльності з. а. України Любові Каганової. Святкування події не залишить байдужим нікого. Ця неймовірна жінка – блискуча актриса, яка зіграла понад 140 ролей у заньківчанських стінах, недільного вечора вийде на сцену для урочистого відзначення її майстерності.
Протягом всього творчого шляху Любов Каганова несла глядачеві українську культуру, дух, мову. Її творчий шлях барвистий та цікавий. Почавши з навчання у театральному інституті ім. І. Карпенка-Карого молода дівчина навіть не могла уявити, що стане примою Театру ім. М. Заньковецької та надихатиме своєю грою тисячі глядачів. Кожне перевтілення актриси ставало певним кроком до розуміння життя, до усвідомлення того, що між грою та реальністю існує тонка межа. Кожне вимовлене слово несло глибокий зміст та чіткий підтекст. Будуючи роль Любов Яківна складала прекрасну і барвисту мозаїку з тисяч маленьких шматочків.
Любов Каганова – це жінка з десятками облич, яка не втратила своєї істинної природи, зберігши ту іскру, яка веде її крізь життя та допомагає запалювати вогонь у серцях її учнів. Так, ця актриса не закрилась у собі, а понад 25 років викладала, віддаючи свої знання творчій молоді.
Її геній гри дивує досі та заставляє погодитись з істиною: «Якщо ти робиш щось від душі, то ця праця тобі вдається на відмінно».

Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт)
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: