У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:51, 25 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт етно-тріп дуету «ЗІРА» | Концерт

Концерт етно-тріп дуету «ЗІРА» | Концерт thumbnail

30.01.2011 (неділя)
19.30

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Етноклуб Набутків, МО "Дзиґа", агенція "Арт-Поле" представляють:
Концерт етно-тріп дуету «ЗІРА»

Про дует «ЗІРА»:

Дмитро Земський — етнічні струнні інструменти (сітар, уд, гітара), флейти
Олег Резниченко — перкусія

Земський І Резніченко Ансамбль — ЗІРА — не випадково народився саме в Одесі, успадкувавши її солоний неспокій вітру, пряний присмак і вміння вбирати і розчиняти в собі голоси різних людей, культур, куточків земної кулі. Східні мелодії, балканські ритми, слов’янська співучість, середньовічна музика органічно зливаються з мінімалізмом, пост-класикою і навіть роком. Як їм це вдається? Допомагає багатющий творчий досвід обох музикантів. Дмитро закінчив Одеську консерваторію за класом гітари, є дипломантом багатьох фестивалів як в Україні, так і за її межами, учасником кількох етно-джазових проектів. Олег натомість займався своєю музичною освітою самостійно, пробуючи себе в зовсім інших музичних напрямках — від треш-металу до пост-панку.
ЗІРА є мандрівкою світом — як тим, що довкола, так і тим, що всередині. Зараз в арсеналі дуету найрізноманітніші інструменти: крім згаданих уда, сітара й бамбукової флейти це гітара, сяку хаті, ксяо, пімак, дарбука, джамбей. Їх музиканти збирали, подорожуючи Європою та обома Америками.
Концерт дуету ЗІРА стане для львів’ян відкриттям екзотичної музичної суміші. Пульсування думок і емоцій, архаїка і футуризм, глибокі пласти минулого і свіжі подихи майбутнього — це ЗІРА. Слов’янська сутність тут не замикається в собі, не обмежується вигаданими рамками, а переосмислюється і відкривається новими гранями.

Вхід - 50 грн.
Для членів Етноклубу вхід – 30 грн.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: