У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 25 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Легендарний Роман Іваничук завітає до «Дому легенд» | Література

Легендарний Роман Іваничук завітає до «Дому легенд»  | Література thumbnail

26.01.2011 (середа)
18.00

Бібліотека «Дому Легенд»
вул. Староєврейська, 48

Холдинг емоцій «!ФЕСТ», «Видавництво Старого Лева» та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошує на зустріч з класиком сучасної української літератури Романом Іваничуком та його донькою, знаним перекладачем Наталею Іваничук.

26 січня, у середу, о 18:00 у Дім Легенд завітають справді легендарні люди:
письменник Роман Іваничук з донькою Наталею – знаним українським перекладачем.
Зустріч стане продовженням проекту «Люди легенди у Домі Легенд». Роман Іваничук розповість про свою подорож літературою від «Мальв» до «України ірредентної».
Поділиться секретом творчості та джерелом натхнення. Наталія, котра перекладає книги і для «Видавництва Старого Лева», зокрема бестселер Туве Янсон «Країна Мумі-Тролів»,поділиться власним літературним досвідом. Окрім мистецьких балачок усі охочі зможуть насолодитись затишною атмосферою у чудовому товаристві.

Довідка:

Роман Іваничук - український письменник, поет, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т.Шевченка, Народного Руху України,заслужений діяч культури України, член Спілки письменників України (з 1960), депутатВеховної Ради України І-го скликання (1990-94); лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1985), Літературної премії ім. А.Головка (1979), премії ім. І.Мазепи
(1999).Герой України (2009).

Наталія Іваничук - автор перекладів з норвезької мови творів К.Ербека, А.Енсена, Ю.Гердера, В.Генріксена. В її перекладах із скандинавських мов вийшли твори Р. Якобсена, Г.Ібсена, Б. Б’єрнсона, Г. Столесена та ін. Наталія переклала також світовий бестселер «Країна Мумі-Тролів», що вийшов друком у «Видавництві Старого Лева».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: