У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:48, 27 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“ЛЮДИ ДОБРІ” і DJ GYPSY VIKING в “Хмільному Домі Роберта Домса” | Концерт

“ЛЮДИ ДОБРІ” і DJ GYPSY VIKING в “Хмільному Домі Роберта Домса” | Концерт thumbnail

10.02.2011 (четвер)
20:00

"Хмільний Дім Роберта Домса"

"Люди Добрі" (Львів), DJ Gypsy Viking (Торонто, Канада)

«ЛЮДИ ДОБРІ» засновані влітку 2005 року. Спочатку гурт активно музикував на вулицях міста Львова, як вуличні музики. Назва «ЛЮДИ ДОБРІ» походить від пісні: “Люди добрі, вибачте, що ми до вас звертаємось в такому стані, хату вода забрала, жінка вмерла, корова си втопила, допоможите, хто чим зможе...” - це найперша народна пісенька, яка була в репертуарі ЛД. А вже 14 жовтня 2006 року, на Пресвяту Покрову «ЛЮДИ ДОБРІ» зазвучали на фестивалі «Св’ято ковалів». Тоді музиканти вже стояли на сцені, і кожен мав по мікрофону. Засновниками гурту є Юрко Рафалюк та Гордій Старух (тепер музикант гурту «Йорий Клоц»). Але йшли роки, змінювались музиканти, відповідно змінювалась і сама музика. Гурт відібрав до свого репертуару найколоритніші і найцікавіші зразки українського і деякі елементи східноєвропейського фольклору і майстерно надав їм нового звучання.

Сьогодні «ЛЮДИ ДОБРІ» це:
- Юрко Рафалюк (цимбали, колісна ліра, вокал);
- Маркіян Турканик (скрипка, вокал);
- Марк Ігнатович (скрипка, вокал);
- Станіслав Кириллов (гуцульське «бухало», перкусія);
- Артем Каменков ( контрабас);
- Олександр Марусяк (тромбон).

«ЛЮДИ ДОБРІ» є учасниками багатьох відомих міжнародних фестивалів в Канаді (Торонто, Монреаль, Отава), Румунії (Тімішуара), Польші (Сянок, Краків, Люблін, Томашів Любельський, Янтар) та Україні («Країна мрій у Львові», «Бобриця», «Етнічний вівторок», «Підкамінь» , «Тустань», «Флюгери Львова», «Літо на Ринку»). Гурт є резидентом львівського Етноклубу Набутків.

Дискографія:
-"Тупотіла тупотіла" (2009р.)
-"Live at Lula" (2010р.)

Інформація про гурт в Інтернеті: myspace.com/ludydobriukrfolk , ludydobri.com

Ерік ака DJ Gypsy Viking лідер відомої циганської панк групи “Worldly Savages”, учасники якої походять з Торонто (Канада) і Белград (Сербія). DJ Gypsy Viking передає суміш стилів : Balkan Beat, Gypsy Punk, Traditional Eastern European та ін.Коли Ерік грає свої дискотеки, він звертається в основному до емоційних властивостей пісні, яку він обирає. Створена ним енергія заставляє натовп вибухнути, танцювати і відриватись. DJ Gypsy Viking грав в 10 країнах, на 3 офіційних вечірках для Gogol Bordello в Торонто і Монреалі, на концертах Mahala Rai Banda і Balkan Beat Box. Він був офіційним ді-джеєм на Міжнародному Фестивалі Циганського Мистецтва в Тімішоарі (Румунія). Він є співзасновником щомісячного балканського фестивалю в Торонто, під назвою Wild East («Дикий Схід»). Останні декілька років прожив мандруючи від Канади до Сербії та інших країн. Він має прямий дотик до балканської енергії і ретельно та постійно працює над перекладом тих справжніх емоцій, які він знайшов там для свого європейського та північноамериканського слухача.

телефон для довідки і замовлення столиків: 242-25-94
попередній продаж квитків: 35 грн.
в день концерту: 50 грн.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: