У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:03, 31 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Прес-конференція Юрія Миненка | Культурний захід

Прес-конференція  Юрія Миненка | Культурний захід thumbnail

2.02.2011 (середа)
12.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Прес-конференція Юрія Миненка – українського контртенора, переможця Міжнародного конкурсу Бі-Бі-Сі «Співець Світу»
2 лютого, середа, о 12:00 у арт-кав’ярні «Квартира 35» (Львів, вул. Вірменська,35. «Дзиґа», 2-ий поверх) відбудеться прес-конференція одного з кращих контртенорів світу – Юрія Миненка з нагорди серії прощальних концертів Україною та сольного концерту «Голос бароко» у Львові.
Україна може втратити ще один талант. Володар унікального голосу, фіналіст Міжнародного конкурсу Бі-Бі-Сі «Співець Світу – 2009» Юрій Миненко змушений покинути Батьківщину.
Під час прес-конференції відбуватиметься акредитація журналістів на концерт «Голос бароко», що пройде 3 лютого у Львівській Філармонії. Організатори концерту: МО «Дзиґа» та ТОВ «Проскурня продакшн».

Учасники прес-конференції:

Юрій Миненко
Сергій Проскурня – режисер, продюсер, директор ТОВ «Проскурня продакшн»
Софія Іванова – музикознавець, куратор музичних проектів МО «Дзиґа», автор аудіозаписів РадіоІніціатива

Офіційний сайт співака: www.yuriyminenko.com

Довідка:
Юрій Миненко — український співак і щасливий володар рідкісного голосу — контртенора, фіналіст одного з найпопулярніших конкурсів — «Співець Світу», котрий проходив у Кардіффі (Уельс, Велика Британія) під патронатом ВВС у червні 2009 року. Юрій Миненко увійшов у плеяду видатних вокалістів сучасності.
Юрій Миненко володіє голосом широкого діапазону більш ніж трьох октав (G – b''). Багато хто вважає контртенор рівним низьким жіночим голосам. Але це не зовсім так. Насичений красивий тембр, дивовижна гнучкість голосоведіння, не може зрівнятися з жодним з низьких жіночих голосів, як правило не здатних на таку граційність та рухливість. А багатство обертонів чоловічих голосів цього діапазону вважається унікальним.
Звичайно ж не кожен контртенор володіє усіма цими якостями. Одначе, Юрій Миненко — квінтесенція таланту вокаліста-контртенора, вдумливий та працездатний музикант, якому закордонні музикознавці пророкують велике майбутнє.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: