У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:39, 11 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Місто закоханих” успішно стартувало

“Місто закоханих” успішно стартувало thumbnail

Вчора у нас народилося нове місто - " Місто закоханих", це серія французьких короткометражок про кохання та усе, що з ним зв'язане. Для нас "Місто закоханих" відкрилося завдяки Артхаус Трафік Львів.
Це третя щорічна підбірка короткометражок з циклу " Магічний Париж", створена спеціально до Дня Святого Валентина. Це вісім найромантичніших короткометражних картин, які створять Вам піднесений романтичний настрій.
Показ розпочала короткометражка "А ти?" (Франція)- цікава історія кохання та ревнощів, на фоні випадковостей. Прості дурниці можуть бути фатальним кінцем у відносинах молодої пари.
Наступною була "Підійди ближче" (Франція - Швейцарія) . Ця історія доводить нам, що у кожного є своя половинка і кожен заслуговує бути щасливим.
"Спека" (Франція) - спокійна та цікава стрічка, що передає нам розмову двох старіючих чоловіків, які випадково зустрівшись у парку потоваришували, та приязно поговорили про своїх дружин та кохання, минулі любовні романи, про щасливо прожите життя.
"Красень" (Франція) - це чорно-біла стрічка у стилі ретро, вона розповідає нам про те що зовнішність часто буває оманливою і що головне знаходиться всередині, потрібно лише вчасно розпізнати.
"Анабель" (Франція) весела та кумедна історія про наречену, котра має добратися на власне весілля якось самотужки, адже в останній мрмент подруга, що мала її відвести не зможе. Нам показують всі перепетії та її цікавий шлях до мерії і у фіналі таки звучить прекрасний Марш Мендельсона.
"Квартет" (Франція) - дуже жива та саркастична стрічка про чоловіка, його дружину, коханку та друга - людину-оркестр. Цікаве переплетення подій та пристрасті під шалений ритм метронома.
"Шльондра та курча" (Франція) чи ми ті ким ми видаємося, чи насправді ми хтось інший? Або просто ми стараємося видати себе за когось? Цікава іронічна стрічка про.. Ну зрештою побачите самі)
"Жодних сумнівів" (Франція) романтична короткометражна стрічка про кохання уві сні. Про життя у нематеріальному світі. Вони закохалися у сні, Він постійно там, адже знаходиться у комі... а Вона страждає безсонням..

Гарно. Креативно. Цікаво. Романтично. -  все це про "Місто закоханих"!

Мар'яна МатківськаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: