У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:33, 14 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису “Барви Світів Тетяни Вазелевої” | Виставка

Виставка живопису “Барви Світів Тетяни Вазелевої” | Виставка thumbnail

15.02.2011 – 06.02.2011

Галерея «Lviv Art»

Художниця народилася в 1971 році в м. Горлівка, Донецької обл..
Закінчила художню школу у місті Кривий Ріг, потім Єнакіївське художнє училище і 3-х місячні курси живопису в Ліверпульської художньої академії (приз за перемогу в конкурсі живопису). Живе і працює у місті Горлівка Донецької області. Її роботи знаходяться в приватних колекціях у різних країнах світу. Художниця малює в техніці олійний живопис, яка заснована на застосуванні рослинного (льняного) масла в якості основного сполучного речовини. Олійному живопису властиві особливі можливості безпосереднього вираження авторського задуму, настрою, внутрішніх імпульсів. Така техніка дозволяє створювати багаті та тонкі варіанти колориту, ілюзії простору та об'єму на площині. Кожна її робота дає глядачу невловиме відчуття дитинства, щастя та причастності до Таємниці і весь простір довкола картин наповнюється забутим дитячим відчуттям безтурботності та чистоти.
Тут присутні різні грані життя, емоції, любов, надія, довіра, милосердя, розуміння, мрії, підсвідомість та свідомость. Всі роботи Тетяни Везелевой виходять трохи за рамки. Злегка доторкаються до таємного знання, відчуття і розуміння нашого прекрасного чудового світу.
"--Я хочу намалювати почуття, які народжуються при спілкуванні з нашим чудовим світом. Іноді музика залишає слід у душі, а іноді погляд випадкового перехожого. Шелест листя, відчуття присутності ангелів, краса квiтiв, відчуття незахищеності та любові … Все це я намагаюся намалювати. Мені здається, що фарби чарівні тому, що з їх допомогою художники роблять світ ще більш прекрасним!"

Тетяна Везелева.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: