У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:23, 18 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Було колись, на Україні» | Виставка

Виставка «Було колись, на Україні»  | Виставка thumbnail

22.02 - 13.03.2011

Мистецька галерея “Зелена канапа”

Було колись, у Львові, молодий художник Володимир Патик навчався малярства у Йосипа Бокшая, Володимира Монастирського та Романа Сельського. Пізніше, зображуючи, в основному натуру, безкомпромісно продовжував ідеї модернізму та авангардизму, таким чином сміливо опираючись тоталітарній системі радянського періоду. Зрештою, художник залишив величезний внесок у мистецтві кінця ХХ століття і безперечно заслужив титул Народного художника України, став лауреатом Національної державної премії ім. Т.Г.Шевченка, а його твори є перлинами колекцій Національних музеїв України.
На виставці «Було колись, на Україні» будуть представлені рисунки та пастелі з натури Володимира Патика, створені протягом 70-80 рр, самовіддано фіксуючи образ зникаючої мальовничої України від Криму до Карпат.
Було колись... Дерев’яні церкви і млини, хатки під солом’яною стріхою, «під берегом у затінку, прив'язані човни, а три верби схилилися, мов журяться вони...» З 22 лютого до 13 березня 2011 ми можемо насолодитися майстерністю та настроєм цих творів в галереї «Зелена канапа».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: