У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:03, 19 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Мішеля Леграна

День народження Мішеля Леграна thumbnail

24.2.2011р., Чт, з 9 до 22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

24 лютого 2011 року, у четвер, кав’ярня-галерея «ШТУКА» святкуватиме 79-річчя Мішеля Леграна – талановитого французького композитора, піаніста, диригента та співака.

Світову славу Мішелю Леграну принесла його музика до голлівудських фільмів, а найбільш відомими є його композиції до фільму «Шербурзькі парасольки» (1964р., з Катрін Деньов у головній ролі). Тричі нагороджений премією «Оскар» (6 номінацій на цю нагороду), тричі номінувався на премію «Сезар» та 1 раз нагороджений «Золотим глобусом» (8 номінацій на цю нагороду). Автор музики до близько 200 фільмів.

Мішель Легран: «Я не вірю у натхнення. Моя музика народжується у щоденній праці. А те, що відбувається у моєму повсякденному житті, жодним чином не впливає на мої композиції. Мені доводилось писати найбільш радісні мелодії у найбільш сумні дні мого життя, і навпаки».

Для відвідувачів кав’ярня підготувала невеличку пам’ятку про уродинника, а також зібрала гарну колекцію композицій Мішеля Леграна, прослухати яку можна буде з 9:00 до 22:00.

Довідка

Michel Legrand на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=UANLvlQKYcIВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: