У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:00, 19 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотопроект від Олесі Теліженко «Дикий простір з «Гайдамаками»

Фотопроект від Олесі Теліженко «Дикий простір з «Гайдамаками» thumbnail

1.3.2011р., вівторок, 17:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

З 1 по 31 березня у кав’ярні-галереї «Штука» триватиме фотопроект  від Олесі Теліженко «Дикий простір з «Гайдамаками». Відкриття виставки відбудеться у вівторок 1 березня о 17:00, вхід вільний.

Олеся Теліженко – талановитий український дизайнер, уродженка м.Черкаси, котра у 2007 р. закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв. У її колекціях сучасного одягу завжди присутня потужна енергетика народної традиції. Магнетичні орнаменти, складні візерунки витинанок та аплікацій пробуджують жвавий інтерес до кожної моделі та непереборне бажання стати її власником.

Олеся сміливо експериментує із кроєм, матеріалами та орнаментами. У 2010 році на Українському Тижні Моди Олеся Теліженко здивувала своїх шанувальників першою великою чоловічою колекцією та особливою ідеєю долучити до її показу учасників рок-гурту «Гайдамаки» -- колоритних музикантів, відомих у світі, творчість яких повна живої чоловічої енергії, енергії воїнів. Дефіле  зірвало бурю овацій.

Позаяк погляди на сучасну українську культуру та її розвиток і в Олесі, і у «Гайдамаків» збігаються, їхня співпраця переросла у нові проекти. Один із них ви маєте можливість відвідати: дизайнер одягу Олеся Теліженко та лідер гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола чекають вас на відкритті фотопроекту у кав’ярні  «Штука» 1 березня о 17 год.

Отож, упродовж березня відвідувачі кав’ярні отримають можливість поринути у приємні та яскраві враження, якими поділяться з вами «Гайдамаки» та Олеся Теліженко.

Довідка:

Інтернет-сторінка дизайнера Олесі Теліженко - http://www.olesya-telizhenko.com.ua/

Інтернет-сторінка гурту «Гайдамаки» - http://www.haydamaky.com/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: