У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:02, 21 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки Т. Гавриліва | Література

Презентація книжки Т. Гавриліва | Література thumbnail

22.02.2011 (вівторок)
18:00

Книгарня “Є”
просп. Свободи, 7

Книгарня “Є” та видавництво “Кальварія” запрошують Вас на презентацію книжки Тимофія Гавриліва “Чарівний світ. Тоді”, яка відбудеться 22 лютого.
Роман має назву “Чарівний світ”, тому що головний герой володіє здатністю, яку людина втрачає, дорослішаючи. Він зберігає дитинність, уміння сприймати світ із зацікавленням. І, незважаючи на свій статус безхатченка, чудується світові і радий у ньому перебувати. Роман складається з трьох частин, які є до певної міри автономними, але також міцно пов'язані сюжетно. Друга частина “Тоді” — це події, які відбулися з героєм до моменту “Тепер” (назва першої частини). А третя частина “Між тоді і тепер” пов'язує дві попередні і розповідає про прогалини, яких не знаємо ані про тоді, ані про тепер.
“Тоді" написаний від імені головного героя у формі його щоденника, в якому він фіксує як будні маленької спільноти, так і віддзеркалення великих суспільних подій.

Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: