У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:38, 23 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація путівника “Die Opernwelt der Ukraine”| Культурний захід

Презентація путівника “Die Opernwelt der Ukraine”| Культурний захід thumbnail

24.02.2011 (четвер)
15.00

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові

Німецькомовний путівник "Оперний світ України" – результат роботи працівників Музею, членів представництва австрійської служби обміну (ОЕАД) у Львові та Асоціації музеїв та галерей Західного регіону над спільним проектом, що спрямований на активізацію міжнародної співпраці Музею С.Крушельницької та розширення туристичних маршрутів до нашого міста. У минулому році цей проект переміг у конкурсі соціально-культурних проектів Львівської міської ради.
Текст путівника "Оперний світ України" підготували до друку співробітники Музею Соломії Крушельницької – Ірина Криворучка, головний хранитель фондів (керівник проекту з українського боку), Данута Білавич, завідуюча науковим відділом, Роксоляна Пасічник, старший науковий співробітник Музею а також Стефан Грицина – вчитель музики ССЗШ № 8 з поглибленим вивченням німецької мови. З австрійського боку над путівником працювали – Андреас Веннінгер, голова представництва ОЕАД у Львові (керівник проекту) та перекладачі Гільдегард Канцбауер та Наталя Янко. Автор художнього проекту – львівська мисткиня Олександра Квик.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: