У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:11, 23 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У ДжазКлубі гратиме «Open Blues Band» | Концерт

У ДжазКлубі гратиме «Open Blues Band» | Концерт thumbnail

24.02.2011 (четвер)
19.30

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

24 лютого, четвер, о 19:30 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт проекту «Open Blues Band», у якому грають музиканти, що десятиліттями творять музичне обличчя Львова, і не тільки...
Платний вхід – 80 грн. , для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу - 40 грн.

Склад:
Олександр Балабан – гітара
Юрій Шаріфов – бас-гітара
Олександр Мельник –барабани

Про “OPEN BLUES BAND”:

Kолектив нещодавно створений ( прем’єрний виступ відбувся у 2005 році ), але в ньому грають музиканти з великим музичним досвідом.
ОЛЕКСАНДР БАЛАБАН ( гітара ) – закінчив консерваторію як піаніст. Засновник та керівник рок-групи „Ореол” (1970-1991 рр.). Останнім часом працює технічним директором російської співачки Алсу.
ЮРІЙ ШАРІФОВ ( бас - гітара ) – здобув широку академічну музичну освіту ( дипломи скрипаля, музикознавця та композитора ). Член Національної спілки композиторів та Асоціації діячів естрадного мистецтва УкраЇни. Член Громадської експертної ради з питань джазової музики при Міністерстві культури і туризму України. Автор камерно-інструментальних і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень. В середині 60-х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. В 70-х – 80-х рр. грав у Чернівецьких ансамблях “Смерічка”, “Червона Рута” ( музичний керівник), “Жива Вода” ( засновник та керівник ). В складі джаз- , рок- , поп- , фолк- груп та з сольними концертними програмами гастролював у 24-х країнах. Учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма особистостями ( Софія Ротару, Юрій Башмет, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Олександр Сєров, Ігор Саруханов та багато інших ).
З середини 70-х рр. активно працює в сфері електронної музики. Має досвід педагогічної роботи ( кафедра композиції Львівської музичної академії ). Автор першого вітчизняного спеціального курсу з історії, теорії та практики джаз-, рок- та поп- музики для вищих учбових закладів. Ведучий авторських музичних програм на радіо. Багаторічний голова журі всеукраїнського рок-фестивалю “Тарас Бульба”. Учасник багатьох музичних проектів, в тому числі і міжнародних.
ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК ( ударні ) – закінчив училище по класу ударних інструментів. З 1970 по 1991 р. грав у рок-групі „Ореол”.

Сайт Клубу: www.dzyga.com/jcl

До Клубу можна зголоситися безпосередньо на зборах (координатор - Ігор Гнидин) або надіслати листа на адресу dzygajazz@gmail.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: