У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:22, 28 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Каменярівський вівторок” | Література

“Каменярівський вівторок” | Література thumbnail

01.03.2011 (вівторок)
17:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7.

Книгарня “Є” та видавництво “Каменяр” запрошують Вас на вже традиційний “Каменярівський вівторок”, який відбудеться 1 березня.
1 березня, продовжуючи цикл «Каменярівських вівторків», видавництво «Каменяр» презентуватиме у книгарні «Є» найновіші видання, які побачили світ у 2011 році. До уваги читачів буде представлено навчальний посібник Івана Терлюка та Дмитра Забзалюка «Історія держави і права середньовічної України». У виданні висвітлено початки державності українського народу за часів Київської Русі, Галицько-Волинської, Литовсько-Руської держав, основні етапи еволюції держави і права в Україні в епоху Середньовіччя. Особливу увагу звернено на проблеми формування й розвитку політичних інститутів влади, судовий устрій, джерела права, систематизації правових норм, проаналізовано пам’ятки українського права періоду Х-ХVІ ст. Книжка адресована курсантам і студентам юридичних спеціальностей, науково-педагогічним працівника та всім, хто цікавиться українською історією.
Гідним продовженням історичної тематики стане презентація художньої повісті Альфреда Пусяка «Настя-воїн», у якій оживають давноминулі часи, коли починалася Київська Русь. Події розгортаються на тлі життя мужнього і працьовитого племені деревлян, яким часто дошкуляли найближчі сусіди, прагнучи їх підкорити; просячи про оборону київського князя, деревляни й самі не пасли задніх, а створили власну дружину, яку очолила прекрасна й мужня слов’янка – Настя. Саме цій дівчині вдається зібрати молодих воїнів, що завзято захищають рідну землю, не шкодуючи для цього навіть найдорожчого – життя.
Запрошуємо всіх охочих у мандрівку історичними стежками України.

Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: