У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 28 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Акція «З весною! Проти 8 березня» | Акція

Акція «З весною! Проти 8 березня» | Акція thumbnail

1.03.2011 (вівторок)
15.00

пл. Соборна (біля пам’ятника королю Данилу Галицькому)

У вівторок, 1 березня, у Львові о 15:00 на пл. Соборній (біля пам’ятника королю Данилу Галицькому) відбудеться акція «З весною! Проти 8 березня».
Під час заходу, перехожим будуть роздані декілька тисяч паперових квітів з привітанням з весною та інформаційними листівками про справжню історію виникнення радянського «свята» 8 березня.
Ще одним завданням акції, є привернути увагу громадськості до фактів нищення конвалій, підсніжників та інших первоцвітів.

Організатор: Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ».Варто прочитати:7 коментарів on "Акція «З весною! Проти 8 березня» | Акція"

 1. Андрій on Вт, 1 Бер 2011 01:05 

  А яка справжня історія виникнення свята “8 березня”?

 2. Мар'яна Матківська on Вт, 1 Бер 2011 12:15 

  Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем. Але це свято не прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.

 3. цікава версія. але орги про інше говорили on Ср, 2 Бер 2011 00:13 

  Отут про акцію.

  http://zaxid.net/newsua/2011/3/1/163513/

 4. Мар'яна Матківська on Ср, 2 Бер 2011 11:37 

  Повії – то одна із версій.

 5. Hanna on Сб, 5 Бер 2011 12:52 

  Я не прихильник 8 березня як свята, ми завжди святкували день Матері (навіть в радянські часи дідусь завжди приносив квіти у 2 неділю травня).
  Але заради справедливості скажу, що * березня активно святкують також і в Німеччині і в Австрії, а не тільки в Московії і Ізраілі (тоді Ізраїлю, доречі, ще не було….ви хоч у листівках своїх “правдивих” не понаписували що це свято святкували у 1910 році в Ізраілі???? ;-))

 6. Мар'яна Матківська on Сб, 5 Бер 2011 18:23 

  А про святкування у Їзраїлі в 1910 році ніхто мову не веде. А про відношення святкування 8 березня до юдейського народу загально відомо.
  Ось “Перський цар Ахашверош (Ксерокс) (465—85 рр. до н. е.), за юдейською легендою, прогнав за непослух свою дружину і одружився з Естер — сиротою, яку виховував дядько Мордехай. Цар мав візира Гамана, котрому вклонялися всі, окрім юдеянина Мордехая. Ображений Гаман сказав цареві, що юдеї не коряться і не поважають царя. Повіривши, цар доручив Гаманові знищити юдеїв. Тоді Естер зізналася цареві, що вона юдейка і нагадала, що Мордехай свого часу врятував Ахашверошу життя, і впросила царя покарати Гамана. Цар піддався намові Естер — Гамана було вбито. Після цього Мордехай став другом царя, а юдеї дістали в царстві владу, скориставшись якою повісили десятьох Гаманових синів та вбили 75 тисяч своїх ворогів.
  Відтоді ця кривава подія стала національним святом юдейського народу і відзначається щорічно 8 березня як свято Пурім або день Гамана.”

 7. Вітер on Чт, 8 Бер 2012 12:41 

  У більшості цивілізованих країн 8 березня не святкують. Географія Міжнародного дня жінок показова – його відзначають у таких країнах, як Буркіна-Фасо, Гвінея-Бісау, Камбоджа, Китай, Конго, Лаос, Македонія, Непал, В’єтнам, Азербайджан, Білорусь, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан і, звісно ж, Росія…

  Натомість не придають йому ніякого значення, не оголошують вихідних у Німеччині, Італії, Польщі, Франції, інших демократичних країнах.
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: