У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:10, 28 Лютого, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові вперше виступить співачка Млада із проектом «Ethno-Fantasy Acoustic» | Концерт

У Львові вперше виступить співачка Млада із проектом «Ethno-Fantasy Acoustic» | Концерт thumbnail

03.03.2011 (четвер)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

3 березня, четвер, о 20:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт проекту «Млада. Ethno-Fantasy Acoustic», у якому поєднаються ліричний вокал відомої співачки Млади із майстерною грою джазових музикантів.

Платний вхід – 60 грн. , для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу - 30 грн.

Склад проекту:

Млада - вокал
Олексій Боголюбов - рояль
Андрій Остапенко - бас
Сергій Табунщик - барабани
Дмитро Голубенко - труба

Млада – єдина українська співачка, яка працює в стилі етно-джаз-поп, який можна охарактеризувати як уявний фольклор. В терміні «уявний» мається на увазі не тільки використання фольклору, а також і авторських творів, написаних в дусі фольклору. В усьому світі його називають World Music. Вона співає для тих, для кого традиція - не муміфіковані культурні останки, а живе явище, яке розвивається далі, не вичерпуючи своїх можливостей.
«Млада звертає на себе увагу витонченим поводженням з народною музикою, її голос звучить і архаїчно, і сучасно. Радує її неформальне відношення до українських музичних першоджерел. Суттєво, це перша робота від початку і до кінця на оригінальному українському народному матеріалі. І, викликаюча, до речі, великий оптимізм в справі розвитку вітчизняної «нормальної» музики» – Олексій Коган, музичний критик.
«Мелодії, що співає Млада – це знову відкрита українська народна музика, котра зараз грає новими відтінками й ароматами. Вона виконана з надзвичайним теплом і майстерністю» – Юрек Крук, музичний критик, Великобританія.

Сайти проекту: www.mlada.com.ua www.myspace.com/golubyenko
Сайт Клубу:
www.dzyga.com/jcl

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: