У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:06, 2 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки «Життєносні стовпи Церкви» | Література

Презентація книжки «Життєносні стовпи Церкви» | Література thumbnail

04.03.2011 (п'ятниця)
16.00

Музей історії релігії

Нещодавно у видавництві «Місіонер» вийшла друком книжка «Життєносні стовпи Церкви». Її автор Лідія Купчик, яка робить свій посильний внесок у плекання національної ідеї та утвердження християнських цінностей. Це сьома книга дослідниці новітньої історії Української Церкви, У 2009 році на радіо «Воскресіння» прозвучав цикл передач про українських греко-католицьких священиків, які мужньо обстоювали свою віру й Церкву. Це і стало основою книги «Життєносні стовпи…»
«Ця книга привідкриває перед нами сторінки святого служіння двадцять одного священика – служіння, прихованого від очей «світу», і розповідає про їхню жертовну любов та велику мужність, проявлені у неймовірних труднощах і випробуваннях; - пише у вступній статті о.Климентій Василь Стасів, ЧСВВ, генеральний директор видавництва «Місіонер», - ці священики залишалися вірними своєму покликанню навіть у найважчі часи, позначені страхітливими переслідуваннями, жертвами яких стали всі християни, але особливо Греко-Католицька Церква».
Презентація книжки «Життєносні стовпи Церкви» відбудеться у п’ятницю, 4 березня о 16 годині, напередодні річниці сумнозвісного Львівського собору 1946 року, у виставковій залі Львівського музею історії релігії. Тут зберуться ті, для яких історія Української греко-католицької церкви стала історією їхньої країни, частиною їхнього життя.

Ірина Цебенко, завідувач відділу ЛМІРВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: