У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:56, 14 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Етноклубі гратимуть «ГУДАКИ» із Закарпаття | Концерт

Етноклубі гратимуть «ГУДАКИ» із Закарпаття | Концерт thumbnail

15.03.2011 (вівторок)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У вівторок 15 березня о 20:00 у Етноклубі Набутків (Львів, вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх) відбудеться концерт «ГУДАКИ VILLAGE BAND » (Нижнє Селище, Закарпаття).
На концерти «ГУДАКІВ» легше потрапити у Німеччині, Швейцарії чи Нідерландах аніж по цей бік Карпат. Львівська публіка мусить пам’ятати шалені виступи гурту із фестивалів «Флюгери Львова», «Підкамінь» та «Шешори».

Платний вхід – 60 грн., для членів Етноклубу Набутків та «Jazz Club.Lviv» - 30 грн.

Склад:

Катерина Яринич – спів
Ольга Сенинець – спів
Василь Рущак – бубен
Михайло Шутко – скрипка
Сергій Ковач – баян, пльонка
Юрій Буковинець – кларнет, тарагот, сопілка
Володимир Короленко – цимбали
Віталій Ковач – спів, гітара
Володимир Тішлер – контрабас

Довідка:

Сільські музики з Нижнього Селища (Закарпаття, Україна), грають разом з 2001 року. Виступають у Києві, Львові, Івано-Франківську, інших містах України, гастролюють по всій Європі (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина), де здобули цілу купу різноманітних нагород та захоплених відгуків ЗМІ, музичних критиків і тамтешньої публіки.
Репертуар гурту складають давні пісні й танці із навколишніх сіл, які передаються з покоління в покоління без жодної партитури. Гурт грає у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.
Слухаючи музику “Гудаків”, ми переносимося в українські Карпати, переживаємо всі біди і радощі невеличкого закарпатського села. Багатовікові балади розповідають нам життєві історії про кохання та зраду, дружбу та війну, доносять до нас хороші звичаї та тягар традицій.

Сторінка гурту: www.hudaki.org
Сторінка Етноклубу: www.dzyga.com/ethnoclubВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: