У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:57, 15 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мирон Юсипович відкриває львів’янам молоді голоси | Концерт

Мирон Юсипович відкриває львів’янам молоді голоси | Концерт thumbnail

18.03.2011 (п'ятниця)
18.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

15 молодих виконавців (13 співаків та 2 диригенти) виконають унікальну концертну програму у Львівському оперному театрі у п'ятницю 18 березня 2011р. о 18.00. Художнє керівництво вечора у руках досвідченого Заслуженого артиста України Мирона Юсиповича.
«Відомі оперні театри світу, як Метрополітен опера, Торонтонська оперна компанія та інші мають спеціальні програми для підтримки, заохочення та пропаганди молодих виконавців. У нас в Україні чудові голоси. Якщо ми хочемо, щоб опера в Україні розвивалася, нам необхідно створювати різні можливості, щоб публіка запізнала та полюбила цих талановитих молодих людей», - сказав Мирон Юсипович.
У концерті беруть участь 13 молодих співаків: сопрани Тетяна Оленич, Любов Качала та Вероніка Коломіщева, мецо-сопрани Марфа Шумкова, Яна Войтюк та Любов Діка, тенор Василь Садовський, баритони Юрій Шевчук, Руслан Ференц, Петро Радейко, Андрій Бенюк та Віталій Загорбенський, бас Ігор Назаров. Погодився допомогти у виконанні ансамблю досвідчений театральний тенор Андрій Савка.
Перший відділ концерту диригуватимуть молоді диригенти Олександр Слободян та Роланд Марчук. У другому відділі за диригентський пульт стане сам маестро Юсипович.
«Для львівської публіки – це унікальна можливість почути та побачити протягом 2 годин 14 співаків-солістів. Все відбувається використовуючи сценічні можливості Оперного театру – оркестр, світла, вечірні сукні», пояснив Мирон Юсипович та щиро запросив всіх на концерт.

Оксана Винницька-Юсипович

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: