У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:52, 17 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Польське етно-джаз тріо «Chlopcy Kontra Basia»вперше сколихне Львів | Концерт

Польське етно-джаз тріо «Chlopcy Kontra Basia»вперше сколихне Львів | Концерт thumbnail

22.03.2011 (вівторок)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У вівторок 22 березня о 20:00 у рамках всеукраїнського туру польське етно-джаз тріо «Chlopcy Kontra Basia» завітають до Етноклубу Набутків (Львів, вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх).
Тріо Chlopcy Kontra Basia, що поєднали у своєму складі перкусію + контрабас+вокал з кларнетом звучить краще, ніж капела з кільканадцяти осіб. Ще недавно вишукане звучання тріо можна було почути тільки на музичному горизонті Польщі. Але тепер «Chlopcy Kontra Basia», що успішно виступили у Києві, Дніпропетровську та Сімферополі, заграють і у Львові.
Організаторами всеукраїнського туру гурту є Агенція подій «Арт Поле» та Польський Інститут у Києві.
вхід: 60 грн., для членів Етноклубу Набутків та «Jazz Club.Lviv» - 30 грн.

Склад:

Барбара Дерлак — вокал, кларнет, в’єтнамська дримба, біт-бокс
Марцін Ненко — контрабас
Томаш Валдовскі — перкусія

Довідка:

Бася без хлопців співала би фолк, хлопці без Басі грали би джаз. А разом вони творять неофолк в буквальному значенні цього слова. Натхненні польською народною культурою тексти і мелодії Басі вдало доповнюються джазовим грувом, безпретензійно й свіжо поєднаним з етно і фанком.
Такі гурти, як Chlopcy Kontra Basia, збирають довкола себе публіку, здатну насправді оцінити ідею, майстерність і звучання. В камерні, навіть сільській атмосфері музиканти награють собі пісеньки, своїм добрим самопочуттям щедро ділячись зі слухачами. Пісні, що є варіаціями на народну тематику, розповідають дуже різні історії — про те, як Кася рятує Яся перед кирпоносою Смертю, про бліх чи про янгола-сторожа, молитва до якого переходить в скаргу, що той спить, п’яний, коли власне повинен вартувати.
Chlopcy Kontra Basia дебютували в квітні 2010 року на одному з найзначніших етно-фестивалів Польщі, «Нова традиція», де одразу ж здобули ІІ місце, і зараз є одним з найцікавіших польських гуртів цього напрямку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: