У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:48, 18 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Юрій Андрухович вирушає з “Karbido” в “Аперетив-тур”

Юрій Андрухович вирушає з “Karbido” в “Аперетив-тур” thumbnail

21.04.2011 (четвер)
19.00

Перший український театр для дітей та юнацтва

14–21 квітня пройде "Аператив-Тур", яка включає в себе поезію, музику, відеоарт Юрія Андруховича (Україна) + Кarbido (Польща—Швейцарія) візуалізація: АртПоле/vj-група КУБ.
Як повідомляє www.artpole.org, свою співпрацю з Кarbido Юрій Андрухович вважає однією з найщасливіше втілених мрій. «Аперитив-Тур» — це коктейль, в якому вперше сполучаться їх попередні спільні проекти: «Самогон» і «Цинамон». Це комбінований аперитив, що збуджує бажання дочекатися останнього, найдивнішого альбому трилогії Андруховича-Карбідо — «Абсент», який твориться саме зараз. Фрагменти з нього, можливо, будуть вперше представлені під час Аперитив-Туру.
Юрій Андрухович: На шляху до нашого третього альбому «Абсент» ми вирішили зіграти кілька концертів, що явили б собою своєрідний зе бест із двох попередніх. Саме з такою програмою ми виступили в Берліні у вересні минулого року, і це сподобалося не тільки нам, але й численній публіці. Квітневі концерти в Україні дають змогу вписати до згаданого зе бесту ще й кілька абсолютних прем’єр. Таким чином буде вперше означено всю трилогію. Назва туру, «Аперитив», натякає на вступне або первісне дійство і римується з «а перед тим…». Не прагнучи якось особливо догодити співвітчизникам, я все ж повинен визнати, що саме в Україні наші концерти відбуваються найживіше, найчистіше і найінтенсивніше. Тому всі ми з величезною радістю кидаємося в цей складний простір.
Проект українського письменника Юрія Андруховича, створюваний ним у співпраці з музикантами Кarbido, вперше отримав українську підтримку, яку надав Фонд мецената Петра Порошенка. Діяльність Фонду Петра Порошенка, заснованого в 1998 році, не обмежується територією, державою, нацією чи окремою релігією. Розуміючи прагнення людини до пізнання та самовдосконалення, Фонд Петра Порошенка робить все для того, щоб кожен українець мав вільний доступ до джерел світових знань та на власний розсуд формував свій світогляд.
Проект також — традиційно — підтримує Польський Інститут у Києві.
Дофінансовано з коштів Національного Центру Культури (Польща) в рамках Польсько-української культурної програми в рамках Євро 2012 Європейський стадіон культури.
Перший інформаційний партнер: 5 канал.
Інформаційні партнери: журнал Эксперт-Украина, мережа книгарень Є концертна агенція Перекресток, мистецька агенція Наш Формат, журнал ШО, сайт 20minut.ua.
Організація туру: агенція подій АртПоле.

Афіша

Матеріал сайту http://artvertep.com/poster/9903/1/14643.htmlВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: