У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:00, 21 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Аструд Жільберту

День народження Аструд Жільберту thumbnail

29.3.2011р., Вт, 9:00 - 18:30

Кав’ярня-галерея “Штука”

29 березня кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує на святкування дня народження дівчини з Іпанеми – Аструд Жільберту, бразилійки, чий ніжний та щирий голос зачарував увесь світ у 1964р. піснею «The Girl From Ipanema».

Найвідоміша пісня Аструд Жільберту, з якої розпочалась кар’єра співачки, має цікаву історію. На її запис Аструд  запросив чоловік – Жуан Жільберту, який працював у студії із Стеном Гетцом, знаним саксофоністом. Записана пісня була багатообіцяючою, але їй бракувало англійського тексту, а оскільки Жуан цією мовою володів погано, довелось заспівати Аструд. Сміливий крок виправдав себе: «The Girl From Ipanema» стала справжнім хітом та одразу ж отримала нагороду «Греммі». Цікаво, що за свою першу і найвідомішу пісню Аструд заплатили лише 110 доларів.

Послухати милозвучні й легкі пісні Аструд Жільберту та почитати історію про її життя і творчість трохи більше запрошуємо з 9.00 до 18.30.

Довідка

Astrud Gilberto на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=UJkxFhFRFDAВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: