У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:01, 21 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Дмитра Гнатюка

День народження Дмитра Гнатюка thumbnail

28.3.2011р., Пн, 9:00 - 22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

У понеділок 28 березня з 9.00 до 22.00 у кав’ярні-галереї «ШТУКА» відбудеться святкування уродин українського оперного співака Дмитра Гнатюка, якому в цей день виповнюється 86 років.

Дмитро Гнатюк – не лише одне із золотих імен української оперної сцени, а й видатний режисер, сьогоденний чільник Національної опери України ім. Тараса Шевченка. Багато пісень у виконанні та інтерпретації Дмитра Гнатюка завоювали велику популярність і стали невід’ємними від імені співака, серед них – «Ніч яка місячна», «Їхав козак за Дунай», «Сміються, плачуть солов’ї», «Два кольори», «Сніг на зеленому листі», «Цвітуть осінні, тихі небеса», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» та інші. Оперний репертуар Дмитра Гнатюка становить понад сорок складних головних ролей, виконання яких незмінно викликало у глядачів гучні овації.

Як завжди, в цей день у кав’ярні лунатиме винятково голос уродинника, а слухачам, певно, цікаво буде почитати невеличку підбірку фактів про творчий шлях співака.

Довідка

Дмитро Гнатюк на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=J3HN53wvHfcВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: