У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:07, 21 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Івана Козловського та Клавдії Шульженко

День народження Івана Козловського та Клавдії Шульженко thumbnail

24.3.2011р., Чт, 9:00 - 22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

У кав’ярні-галереї «ШТУКА» у четвер, 24 березня, подвійне свято – уродини Івана Козловського та Клавдії Шульженко. В цей день виповнюється 111 років з дня народження великого українського оперного співака та 105 – з дня, коли на світ з’явилась харизматична радянська співачка й акторка українського походження.

Іван Козловський – одне із найвидатніших імен української оперної сцени, володів голосом ніжного тембру, його виконанню були притаманні емоційність, легкість і теплота звучання, майстерність сценічного перевтілення. Репертуар Івана Козловського охоплює дуже широке коло композицій: класичні твори Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Лисенка, Гулака-Артемовського, Глинки, Бородіна, Чайковського, Ліста, Рахманінова, вокальні твори радянських композиторів, українські й російські народні пісні та романси.

Клавдія Шульженко – відома радянська співачка, найгучнішу славу якій принесло виконання фронтових пісень. Проте усі пісні Шульженко – лише про любов та людські почуття, майже пів століття співачка була найяскравішою зіркою радянської ліричної пісні.

Аби краще ознайомитись із цікавими фактами життєвого і творчого шляху Івана Козловського та Клавдії Шульженко та послухати їх пісні, запрошуємо у кав’ярню з 9.00 до 22.00.

Довідка

Іван Козловський на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=-kca4aVWHms

Клавдія Шульженко на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=XJhFDMPMD0kВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: