У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:13, 23 Березня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкритий фестиваль театральних капусників «Посмішка талії» | Фестиваль

Відкритий фестиваль театральних капусників «Посмішка талії»  | Фестиваль thumbnail

27.03.2011 (неділя)
12.00

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Посміхнись, на капусників подивись!
27 березня (неділя) з 12.00 год. відбудеться Відкритий фестиваль театральних капусників «Посмішка талії» у приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини в кіноконцертному залі. Вхід вільний.
Організаторами фестивалю є Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, зокрема педагогічний колектив Народного Українського драматичного театру “Ми” за підтримки Управління освіти Львівської міської ради.
Як розповідає директор фестивалю, режисер-постановник театру «Ми» Валерій Собецький: «У фестивалі беруть участь театральні колективи з Чехії, Польщі та України. Це будуть не лише драматичні колективи, але й театр танцю, цирк на сцені з Чехії, Студія асоціативної пластики та студія клоунів Українського товариства глухих. В межах проведення фестивалю спільно з мистецькою школою «Арт-Дизайн» проводитиметься конкурс дитячої карикатури».
Відкритий Фестиваль театральних капусників аматорських театральних колективів «ПОСМІШКА ТАЛІЇ» проводиться з метою підвищення мистецького рівня аматорських театральних колективів, відродження кращих традицій театрального мистецтва, пошуку нових талановитих колективів та особливо обдарованих виконавців і з нагоди відзначення Міжнародного дня театру.
Чому назвали фестиваль «капусників»? А тому, що слово «капусник» – означало колись не просто пиріг з капустою, а насамперед – веселе, гумористичне театральне видовище. На якому всі бавились, пародіювали й жартували, показували різні театральні сценки.
Фестиваль покликаний сприяти збереженню та утвердженню духовних цінностей, залученню дітей до акторського мистецтва, виявленню та підтримці кращих аматорських театральних колективів чи окремих виконавців, а також підвищенню професійного педагогічного рівня керівників колективів.
Має бути весело! Приходьте і отримаєте чудовий настрій на весь тиждень!!!

Микитів Ольга

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: