У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:30, 4 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт рок-гурту “СТИХІЯ. І Кров по Долині” | Концерт

Концерт рок-гурту “СТИХІЯ. І Кров по Долині” | Концерт thumbnail

07.04.2011 (четвер)
20.00

Клуб «888»
пл. Данила Галицького, 1 (приміщення лялькового театру).

Стихія – це музична формація України, що творить глибинну музику високих ідей – від ліричного року з присмаком акустичної гітари та сопілки до альтернативного металу. Стихія мислить по-новому та має власне альтернативне світосприйняття і бачення майбутнього. Стихія витупає як нездоланна сила, що руйнує старі усталені уявлення та будує нові. Стихія – першооснова світу та буття. Світу нового, незіпсутого.... Відчуйте музику Стихії душею та серцем, осягніть розумом...

Львівський гурт «СТИХІЯ. І Кров по Долині» запрошує своїх прихильників на великий сольний шалено-стихійний концерт у Львові. Концерт відбудеться у четвер, 7 квітня 2011 о 20:00 у клубі «888» (колишня Лялька, Гавана), пл. Данила Галицького, 1 (приміщення лялькового театру).
Переможці та учасники Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, десятки концертів. Втілення старих та нових ідей.

Дещо з історії гурту:
18 травня 2008 року відбулася неординарна подія в історії української музики. У цей день на сцені Всеукраїнського фестивалю «Шевченко-фест» дебютував гурт з оригінальною назвою «І Кров по Долині». Більше того, він зразу ж отримав перше місце у номінації «Найкраща пісня на Шевченкову тематику» та здобув приз глядацьких симпатій. «Троє хлопців у вишиванках, чий спів нагадував легендарний Плач Єремії...» – так у той час написала про гурт українська преса.
Час проходить, а гурт розвивається та удосконалюється. Пишуться нові пісні, нові виступи, нові фестивалі – «Срібна підкова», «Бескиди», «Сурми звитяги».
16 лютого 2009 року – дебютний сольний концерт гурту у рідному Львові. У медіа нові повідомлення: «...патріотичні, ліричні, романтичні пісні. Пісні, що змушують думати, пробуджують відчуття самоідентифікації, ідентифікації себе як українця. Звучали композиції на слова Тараса Шевченка, Михайла Стельмаха, авторські та народні пісні.», «Прості й самобутні, троє галицьких хлопців щиро й чуттєво перевернули з ніг на голову самоусвідомлення присутніх. Як з гітар та сопілки добували звуки, так з тіла вивертали душу, змушували серце битись у ритм бубна. Лірично-акустичний рок без пафосу зачепив за живе кожного, хто їх слухав.»
Зачіпає і далі, але зі ще більшою силою, бо в середині 2009 року до групи приєднується барабанщик, який додає музиці драйву та енергії. Концерти та виступи в оновленому складі, фестивалі «Дикий мед», «Захід», «Гайдамака.UA».
З 2011 року, музиканти гурту, окрім звичних їм акустичних гітар та сопілки, починають використовувати електро- та бас-гітари. Музика зазвучала більш енергійно та бурхливо, а група продовжує стрімко розвиватись. Вона стає елементом, першоосновою, стихією нової музики, нової України, незіпсутого світу та буття. Витупає як нездоланна стихійна сила, що руйнує старі усталені уявлення та будує нові. Мислить по-новому та має власне альтернативне світосприйняття і бачення майбутнього. Тому природно група почала виступати під новою назвою «Стихія».
На сьогодні «Стихія» – це музична формація України, що творить глибинну музику високих ідей – від ліричного року з присмаком акустичної гітари та сопілки до альтернативного металу. Склад виконавців незмінний:
Тарас Мартинюк – вокал, гітара, акустична гітара.
Євген Щегольський – вокал, сопілка.
Назар Маєвський – бас-гітара, акустична гітара.
Назар Ярошик – барабани.
На концертах гурту прихильники зможуть послухати як старі добре всім відомі пісні в акустичному виконанні, так і нові, поки що незнані в електроваріанті. Найближчий концерт у Львові – у клубі «888» 7 квітня о 20:00.
Відчуйте музику «Стихії» душею та серцем, осягніть розумом...

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: