У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:17, 4 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відновлюється “Кіноклуб Олега Яськіва” | Кіно

У Львові відновлюється “Кіноклуб Олега Яськіва” | Кіно thumbnail

05.04.2011 (вівторок)
18.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

5 квітня, вівторок, о 18 год. у кіно-фото-клубі "Ч/Б.5х5" (Львів, пл. Коліївщини,2) відбудуться установчі збори "Кіноклубу Олега Яськіва", який десятиліття діяв у легендарному клубі "Лялька". Відновлюють клуб мистецьке об’єднання “Дзиґа” та йогонезмінний модератор Олег Яськів.
Кіноклуб запрошує прихильників кіномистецтва, а також тих, хто пробує творити власноруч.
Відновлений Кіноклуб не зупинятиметься тільки на кінопереглядах. Серед намірів Клубу відновити традиційні тематичні кінофестивалі: «Сучасне українське кіно», «Кіно-Азія», «Сучасне європейське кіно», «Свято кіноавангарду «Несхоже кіно», «Шедеври анімації», музичний кінофестиваль.
Також Клуб планує організувати та підтримувати середовище львів’ян, які пишуть кіносценарії та серйозно займаються відеозйомками щоб створити львівські майстерні сценаристів та кінооператорів. Зі часом на базі Кіноклубу планується створити Кіноцентр, складовими частинами якого стануть кіноклуб, дискусійний клуб, майстерня сценаристів, майстерня кінооператорів.
"Ми будемо прагнути, щоб Кіноклуб став не просто майданчиком для перегляду кіна, а середовищем існування кіна у Львові" - говорить модератор клубу Олег Яськів.

Збори клубу: кінопокази та обговорення відбуватимуться щовівторка о 18:00.
Зустрічі з кіномитцями – у довільні дні (за взаємопогодженням).

Місце зустрічі: кіноклуб-фотоклуб "Ч/Б.5х5" (Львів, кут вул. Братів Рогатинців та пл.Коліївщини)
Координатор кіноклубу: Олег Яськів (067) 2552301, oleh.yaskiv@ipm.lviv.ua , skype: olehyaskiv)

Довідка: "Кіноклуб є продовжувачем традиції першого від часу незалежності львівського Кіноклубу, що постав у другій половині 1990-их років, коли у державі і у Львові різко впав престиж кіномистецтва, були закриті більшість кінотеатрів, а доступ глядачів до якісного кіно став обмеженим. За понад десятиріччя діяльності Кіноклуб перетворився на культурний та, певною мірою, духовний центр освіченої частини львів’ян, котрі отримали доступ до шедеврів світової кінематографії та кращих досягнень сучасного кіно, анімації, балету. Саме Кіноклуб першим відкрив львів’янам чимало культових фільмів та імен, саме в його рамках Львів відвідали відомі українські культурні митці, такі як Юрій Макаров, Михайло Іллєнко, Іван Гаврилюк, а також режисери з Франції, Сербії та Польщі".

Кіноклуб – територія доброго смаку та людей високої культуриВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: