У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:34, 4 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Флюгери Львова» відбудуться із 30 квітня по 2 травня | Фестиваль

«Флюгери Львова» відбудуться із 30 квітня по 2 травня | Фестиваль thumbnail

30.04 - 02.05.2011

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова з Reikartz» цього року відбудеться із 30 квітня по 2 травня. Фестиваль, що став музичною візитівкою Львова проходитиме вже вдев’яте.
Як і завжди, фестиваль розташується у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Львівської Ратуші. Кожен день «Флюгерів» поєднуватиме на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. У фестивалі візьме участь більше 50 музикантів, що грають у 17 проектах із Польщі, Росії, Білорусі, Нідерландів та України.
Вхід на всі концерти фестивалю, окрім «Прокидання з Мертвим Півнем», є безкоштовним.
Традиційно шалене «Прокидання з Мертвим Півнем» відбудеться недільного ранку 1 травня. Легенди львівського року презентуватимуть свій новий альбом «Радіо Афродита», що отримав свою назву від радіостанції УПА, яка діяла у 1943-45 рр. Прокидатися «Півням» допомагатимуть друзі – вінницький гурт «Очеретяний кіт».
Розпочинатиме «Флюгери Львова з Reikartz» глибинна етномедитація проекту «Tatosh Banda», фолк-рокового драйву додасть виступ «Русичів», улюбленці «Флюгерів» львівські «ShockolaD» джазуватимуть веснянки, проникливим вокалом чаруватиме «Млада», а московські «Pervoe_Solnce» наповнять ніч м'якими мелодіями.
Другий вечір фестивалю подарує дійство білоруських музично-театральних проектів «Vuraj» та «Fratrez». Етнічну музику лемків, бойків, ґуралів гратиме польська родинна «Kapellа Maliszow». Весело мікшуватимуть стилями, інструментами та жіночими образами «DagaDana», а рок на трембітах витинатимуть франківські «Кораллі».

Третій день фестивалю завершуватимуть меланхолійні і філософські джазові композиції «МТ-3», музика любові та добра на двох десятках інструментів київських «AtmAsfera», джаз, який поєднав Амстердам, Краків та Львів у «Alex Trio», експерименти з музикою люблінського проекту «TRYKI:Lebik - Trebski - PaPa Zura» та зірки польського джазу «Peter Baron Quartet».

ПРОГРАМА

ІХ міжнародного етно-джазового фестивалю « Флюгери Львова з Reikartz »

30 квітня, субота
відкриття фестивалю
17:00 – «Tatosh Banda» (Львів – Коломия)
18:00 – «Русичі» (Білгород-Дністровський)
19:30 – «ShockolaD» (Львів)
20:30 – «Млада» (Київ – Донецьк)
22:00 – «Pervoe_Solnce» (Москва)

1 травня, неділя
10:00 – «Прокидання з Мертвим Півнем»: «Мертвий Півень» (Львів- Київ-Харків) за участі «Очеретяний Кіт» (Вінниця). Презентація СD - «Радіо Афродита».
Вхід платний.

17:00 – «Vuraj» (Мінськ)
18:00 – «Kapella Maliszow» (Ґорліце)
19:30 – «Fratrez» (Мінськ)
20:30 – «DagaDana» (Познань – Ченстахова – Львів)
22:00 – «Кораллі» (Івано-Франківськ)

2 травня,понеділок
17:00 – «МТ-3» (Львів)
18:00 – «AtmAsfera» (Київ)
19:30 – «Alex Trio» (Амстердам – Краків - Львів)
20:30 – «TRYKI:Lebik - Trebski - PaPa Zura» (Люблін)
22:00 – «Peter Baron Quartet» (Варшава – Вроцлав)
завершення фестивалю

Організатори фестивалю Мистецьке об'єднання «Дзиґа» та Нацiональна мережа готелiв «Reikartz Hotels & Resorts» радять чекати тільки приємних несподіванок та слідкувати за новинами на сторінці “Флюгерів Львова”: www.dzyga.com/flugeryВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: