У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:48, 6 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Екскурсійний тур “Стародавні поселення навколо Львова” | Екскурсія

Екскурсійний тур “Стародавні поселення навколо Львова” | Екскурсія thumbnail

Ціна включає:

- трансфер (авто/мінібус)
- карта Львівської області
- роздруківки з інформацією про відвідувані місця

Не включає:
- послуги гіда
- обід у місцевому ресторані "Соняшник"

* Мандрівка здійснюється без супроводу гіда. Ви отримаєте карту Львівської області та роздруківки з інформацією про місця, які відвідаєте.

Екскурсія проводиться за попереднім бронюванням.
Контактна інформація
e-mail contact@inlviv.com
тел. +38032 235 76 30, +380984492525

Одноденний тур, який дає вам можливість провести час за межами міста, оглядаючи околиці Львова, відчуваючи історичне багатство регіону, споглядаючи неймовірно красиві Українські Карпати. Ви відвідаєте Стільське городище – столицю Білих Хорватів; Розгірче – скельний монастир XIII ст.; фортецю Тустань на Урицьких скелях (с. Урич).

Маршрут мандрівки: Львів – Стільське – Розгірче – Урич – Львів.
09.00 Відправлення зі Львова.
10.00 Приїзд до Стільського городища. Огляд унікальних пам'яток. Переїзд до с. Розгірче.
12.00 С. Розгірче. Прогулянка до стародавнього скельного монастиря.
13.30 Обід у ресторані “Соняшник”. Переїзд до с. Урич.
15.00 Екскурсія до наскельного міста-фортеці Тустань.
17.00 Відправлення до Львова.
19.00 Прибуття до Львова.

Rozhirche1s Urych1s

Ми розпочинаємо нашу подорож о 9.00 зі Львова та прямуємо до Стільського городища, котрий знаходиться неподалік від м. Миколаїв (близько 40 км від Львова). Це, безумовно, унікальне місце, адже походить воно ще з VIII – середини XI ст. Незважаючи на свою масштабність та історичну цінність, це місце не є популярним серед туристів. Саме тут колись була розташована столиця Білої Хорватії. Місто на той час було надзвичайно великим: укріплення сягали 250 га, довжина оборонних стін та валів – близько 10 км. Для порівняння Київ того часу мав площу лише 9,8 га. Вражає, чи не так?

Rozhirche2s Rozhirche4s

Наша наступна зупинка - скельний монастир у с. Розгірче. Монастир розташований у печерах та є зразком унікального наскельного будівництва XIII-XVI ст., що не було типовим для Галичини в той час. Печери монастиря у скелі розташовані у два яруси. Перший ярус включає лише житлові приміщення, а другий – церкву. Монастир знаходиться на пагорбі, тому звідси відкривається прекрасний вид на околиці та долину річки Опір.

Urych2s Urych4s

Ми зупинимося на обід в місцевому ресторані "Соняшник". Стародавня фортеця Тустань збудована в IX столітті в селі Урич та слугувала, в першу чергу, як оборонно-митний пункт на Шовковому торгівельному шляху Португалія-Китай". Його унікальна дерев'яна конструкція безпосередньо приєднана до скель та сягає висоти близько 80 метрів. Отже, ви зможете оглянути залишки оборонної системи (стіни, багаторядні рови та вали); гроти, переходи і криниці у скелях. Ми повернемося до Львова приблизно о 7 вечора.

Екскурсійний тур представлений туристичним оператором "InLviv".

Детальніше тутВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: